Hospoda U Sejků a Hořejší hospoda CZ-1286 : 

U Sejků – hospoda v Hrusicích z roku 1885, kterou navštěvoval malíř a spisovatel Josef Lada. Hořejší hospoda – hospoda, kde se odehrála rvačka a tancovačka známá z obrázků Josefa Lady.

Hospoda U Sejků a Hořejší hospoda dvoudílná

Doporučená cena: 15 Kč / 0.6 €

Kategorie :Zábavní atrakce ( TA )
Region :Posázaví ( S )
Správní členění :Okres Praha-východ / Středočeský kraj / Česká republika
GPS : 49°54'35"N, 14°44'17"E
Nadm. výška : 365 m
Foto : Rudolf Ropek www.foto-ropek.cz
Telefon : 602 610 315
Web : www.usejku.cz
ČeskyHospoda U Sejků a Hořejší hospodaU Sejků – hospoda v Hrusicích z roku 1885, kterou navštěvoval malíř a spisovatel Josef Lada. Hořejší hospoda – hospoda, kde se odehrála rvačka a tancovačka známá z obrázků Josefa Lady.
DeutschGaststätten U Sejků und Hořejší hospodaU Sejků – Gaststäte in Hrusice aus dem Jahr 1885, die der Maler und Schriftsteller Josef Lada besuchte. Hořejší hospoda – Gaststätte, Schauplatz der aus den Gemälden von Josef Lada bekannten Schlägerei und Tanzerei.
EnglishU Sejků Pud and Hořejší PubU Sejků - pub in Hrusice from 1885, visited by painter and writer Josef Lada. Hořejší hospoda - a pub where the fight and dancing seen in the paintings of Josef Lady took place.
SlovenskyHostinec U Sejků a Hořejší hostinecU Sejků - krčma v Hrusiciach z roku 1885, ktorú navštevoval maliar a spisovateľ Jozef Lada. Hořejší hostinec - krčma, kde sa odohrala bitka a tancovačka známa z obrázkov Jozefa Ladu.