Hotel Pecr**** CZ-G44 : 

Jeden z nejmodernějších hotelů v Krkonoších v centru lyžařského střediska Pec pod Sněžkou. Na střeše hotelu je k dispozici terasa s vířivkou.

Hotel Pecr****

Nelze objednat v eshopu

Kategorie :Hotely a penziony ( GHP )
Region :Krkonoše ( K )
Správní členění :Okres Trutnov / Královéhradecký kraj / Česká republika
GPS : 50°41'45.487"N, 15°44'20.221"E
Nadm. výška : 765 m
Foto : archiv hotelu
Telefon : 739 329 441
Web : www.pecr.cz
ČeskyHotel Pecr****Jeden z nejmodernějších hotelů v Krkonoších v centru lyžařského střediska Pec pod Sněžkou. Na střeše hotelu je k dispozici terasa s vířivkou.
DeutschHotel Pecr****Eines der modernsten Hotels im Riesengebirge in der Mitte des Skizentrums Pec pod Sněžkou. Es steht eine Terrasse mit Sprudelbad auf dem Hoteldach zur Verfügung.
EnglishHotel PECR ****One of the most modern hotels in the Giant Mountains, in the ski resort Pec pod Sněžkou. It features a rooftop terrace with a hot tub.
MagyarSzálloda PecrAz egyik legmodernebb hotel az Óriás-hegységben, a sípálya Pec pod Sněžkou központjában. A szálloda tetőjén pezsgőfürdős terasz található.
PolskiHotel Pecr****Jeden z najnowocześniejszych hoteli w Karkonoszach usytuowany w centrum ośrodka narciarskiego Pec pod Sněžkou. Na dachu znajduje się taras z jacuzzi.
SlovenskyHotel Pecr****Jeden z najmodernejších hotelov v Krkonošiach v centre lyžiarskeho strediska Pec pod Snežkou. Na streche hotela je k dispozícii terasa sa vírivkou.