PilsnerGolf Resort Hořehledy CZ-G48 : 

Atraktivní areál s majestátním výhledem do krajiny, hotelem, restaurací a golfovým hřištěm. Jedinečné místo k odpočinku na úpatí Brd.

PilsnerGolf Resort Hořehledy

Nelze objednat v eshopu

Kategorie :Hotely a penziony ( GHP )
Region :Plzeňsko ( Pl )
Správní členění :Okres Plzeň-jih / Plzeňský kraj / Česká republika
GPS : 49°36'35.699"N, 13°38'52.683"E
Nadm. výška : 470 m
Foto : archiv PilsnerGolf Resort Hořehledy
Telefon : 606 793 476
Web : www.golf-horehledy.cz
ČeskyPilsnerGolf Resort HořehledyAtraktivní areál s majestátním výhledem do krajiny, hotelem, restaurací a golfovým hřištěm. Jedinečné místo k odpočinku na úpatí Brd.
DeutschPilsnerGolf Resort HořehledyAttraktives Areal mit majestätischer Aussicht in die Landschaft, mit Hotel, Gaststätte und Golfplatz. Einzigartiger Ort für Erholung am Fuß des Brdy-Berglands.
EnglishPilsnerGolf Resort HořehledyAttractive area with majestic views of the countryside, a hotel, restaurant and golf course. A unique place to rest at the foot of Brdy.
MagyarPilsnerGolf Resort HořehledyAttraktív terület csodálatos kilátással a vidékre, szállodával, étteremmel és golfpályával. Egyedülálló hely a kikapcsolódáshoz Brdy lábánál.
SlovenskyPilsnerGolf Resort HořehledyAtraktívny areál s majestátnym výhľadom do krajiny, hotelom, reštauráciou a golfovým ihriskom. Jedinečné miesto k odpočinku na úpätí Bŕd.