Fun aréna a PARK SNOW Donovaly SK-526 : 

Letní adrenalinový areál zábavy s bobovou dráhou, lanovým centrem a lezeckou stěnou. Tobogán: délka 900 m, 7 skoků, 11 ostrých zatáček. Velký park ještě větších snů s tratěmi pro slalom, sjezd, běžkování, snowboarding a freeskiing. Leží na rozhraní Nízkých Tater a Velké Fatry. Nikdy byste nečekali, co je Fun Park Donovaly! Sněžný ráj to pro děti, skotačí tu i maskoti. Co s Dodo zajíčkem zažijete? No přeci zimním vláčkem pojedete. Lyžovačka, sáňkovačka, pro všechny to bude hračka.

Fun aréna a PARK SNOW Donovaly dvoudílná

Doporučená cena: 20 Kč / 0.8 €

Kategorie :Horská střediska ( HS )
Region :Nízke Tatry a Velká Fatra ( NTVF )
Správní členění :Okres Banská Bystrica / Banskobystrický kraj / Slovensko
GPS : 48°52'45.955"N, 19°14'19.43"E
Nadm. výška : 972 m
Foto : archiv Info Donovaly s. r. o., Nám. Sv. Antona Paduánskeho 136, 976 39 Donovaly
Telefon : + 421 (0) 48 419 9900
Web : www.infodonovaly.eu
SlovenskyFun aréna a PARK SNOW DonovalyLetný adrenalínový areál zábavy s bobovou dráhou, lanovým centrom aj lezeckou stenou. Tobogan: dĺžka 900 m, 7 skokov, 11 ostrých zatáčok. Veľký park ešte väčších snov s traťami pre slalom, zjazd, bežkovanie, snowboarding a freeskiing. Ležiaci na rozhraní Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Nikdy by ste nečakali, čo je Fun Park Donovaly! Snežný raj pre deti, šantia tu aj maskoti. Jazdu zimným vláčikom zažijete s Dodom zajačikom. Lyžovačka, sánkovačka, pre všetkých to bude hračka.
ČeskyFun aréna a PARK SNOW DonovalyLetní adrenalinový areál zábavy s bobovou dráhou, lanovým centrem a lezeckou stěnou. Tobogán: délka 900 m, 7 skoků, 11 ostrých zatáček. Velký park ještě větších snů s tratěmi pro slalom, sjezd, běžkování, snowboarding a freeskiing. Leží na rozhraní Nízkých Tater a Velké Fatry. Nikdy byste nečekali, co je Fun Park Donovaly! Sněžný ráj to pro děti, skotačí tu i maskoti. Co s Dodo zajíčkem zažijete? No přeci zimním vláčkem pojedete. Lyžovačka, sáňkovačka, pro všechny to bude hračka.
EnglishFun Arena and PARK SNOW DonovalySummer adrenaline entertainment complex with bobsleigh track, rope centre, climbing wall and water slide (900 m long, with 7 jumps and 11 sharp turns). Plus routes for slalom, downhill and cross-country skiing, snowboarding and freeskiing. Situated on the boundary of the Low Tatras and Great Fatra.
MagyarFun aréna és Park Snow - DóvalNyári adrenalin és szórakoztató komplexum egy bobpályával, kötélpályával és mászófallal. Hullámvasút hossza 900 m, 7 ugrásokkal, 11 éles kanyarral.Nagy park még nagyobb álommal - szlalompályákkal, lesiklással, sífutással, snowboard és freeskiing-al. Alacsony-Tátra és a Nagy-Fátra határán fekszik. Soha nem számíthat azzal mit hoz a Fun Park Donovaly!Hó paradicsom a gyermekek számára. Dodo nyuszi várja önöket a hóvonaton. Síelés, szánkózás, mindenkinek csak egy játék lesz.
PolskiFun arena i PARK SNOW DonovalyLetnie centrum rozrywki ekstremalnej oferujące tor saneczkowy, park linowy i ścianę wspinaczkową. Zjeżdżalnia: długość 900 m, 7 skoków, 11 ostrych zakrętów. Ogromny park z trasami slalomowymi, zjazdowymi, biegówkowymi, snowboardingowymi oraz freeskiingowymi. Rozpościera się na granicy Niskich Tatr i Wielkiej Fatry.