Co je Turistický deník

Vaše originální album z cest, plné nálepek, zážitků a razítek

Pestrá nabídka českých i zahraničních motivů

Vyberte si podle svého gusta a vyrazte za novými zážitky!

Turistický deník

Malý zápisník, který se vejde do každé kapsy. Je praktický nejen díky své velikosti, ale také možnosti si přímo na místě zaznamenat zážitky ze svých cest.

Společně s Turistickými vizitkami, Wander Card a Fotonálepkami si z něj můžete vytvořit album, které Vám pomůže uchovat si své vzpomínky.

Klasický Turistický deník

Nabízí prostor pro umístění minimálně 100 nálepek základního formátu i pro vlastní záznamy. Nálepky rozšířeného formátu mohou být vylepeny i na dvě pozice, proto tato část obsahuje několik stránek navíc.

Turistický deník / Album Fotonálepek

Přináší větší prostor pro Vaši kreativitu a nápaditost. Rozvržení hlavní části nabízí nekonečně mnoho způsobů, jak si Váš deník vést. Vše můžete dle libosti doplnit samolepkami s ikonkami.

Deník umožňuje klasické vedení záznamů tak, jak jste zvyklí. Na levou stranu si můžete umístit nálepku a doplnit ji ikonkami. Pravou stranu lze využít k dalším záznamům.

Další variantou je vyhradit si pro každý záznam samostatnou stránku. Výhodou je především možnost umístění nálepky na šířku i na výšku. V obou případech Vám na stránce zbyde dostatek místa na poznámky, razítka a&nbps;ikonky.

Pokud potřebujete pro záznam více místa, což může nastat v případě zakoupení nálepky rozšířeného formátu, doporučujeme si na záznam vyhradit celé dvě stránky. Díky navýšenému počtu listů můžete takto využít až 30 dvoustran, a stále se Vám do deníku vejde požadovaných 100 nálepek!

Na své si přijde i sběratel Fotonálepek. Pokud nechcete deník doplňovat záznamy, vystačí Vám až na 260 nálepek. Nový formát umožňuje jejich přesné umístění na šířku i na výšku.