Co jsou Fotonálepky

Fotonálepky jsou samolepky vydávané ve formátech kompatibilních s Turistickým deníkem, kterými si můžete záznam z návštěvy místa obohatit. Hrady mají své pověsti a panovníky, železniční muzea lokomotivy, botanické zahrady svou floru. Budete si jimi moci doplňovat Turistický deník nebo si na ně pořídit speciální knížku, případně si vytisknout sběratelské listy vytvořené pro dané série.

Číslování

Fotonálepky mají svou samostatnou číselnou řadu, v rámci které pak mohou vznikat další samostatně číslované série. První takovou ucelenou řadu tvoří Secret Card – pověsti z regionu, které lze lepit nejen do deníků, ale i do speciálně vytvořené knížky a mapy, se kterou se na závěr hraje stolní hra. Jako další nyní vycházejí slovenské série s názvy Historické osobnosti, Panovníci, Železniční doprava, Flora.

Ochranná známka

Fotonálepky mají svou ochrannou známku a poznáte je podle loga umístěného na kuponu s čárovým kódem, každá série bude mít navíc svou unikátní grafickou podobu.

Započítání do cen

Čárové kódy, které pošlete, vám zaregistrujeme a započítáme je do získání nového Turistického deníku. Kromě toho mohou být pro jednotlivé sběratelské řady vytvořeny prémiové ceny a jejich majitelé budou losováni o ceny na konci roku. Časem bude možné si registrované Fotonálepky zobrazit i ve svém profilu.

Věříme, že se Fotonálepky ve spojení s Turistickými vizitkami stanou nejen zajímavým sběratelským suvenýrem, ale i zajímavou učební pomůckou, dílkem skládačky vaší vlastní encyklopedie vědomostí.

 

Secret Book a Secret Card

Doporučená prodejní cena:

Secret Card 15 Kč

Secret Book + Secret map + hrací karty  60 Kč

Tajemná místa třpytivých Jizerek a čertovského Ještědu - Katalog ke stažení

Prodejní místa

www.mapy.cz

 

Tajemná místa romantického a pekelného Máchova kraje - Katalog ke stažení

Prodejní místa

www.mapy.cz

 

Šumava a jižní Čechy pohádkové

Doporučená prodejní cena:

Pohádkové samolepky 15 Kč

Pohádková mapa 50 Kč

 

Slovenské fotonálepky

Flora

Historické osobnosti

Železniční doprava